Jóga a kondiční cvičení pro zdraví.

 Lekce 

Power jóga nemá na rozdíl od jiných oblíbených pohybových aktivit žádné negativní účinky na lidské tělo. Byla vymyšlena v souladu s každou jeho částí. Jejím cvičením získáte ohebné, vitální tělo bez zatuhlých kloubů a zkrácených šlach.

Jóga a kondiční cvičení pro seniory - Stárnutí je nevyhnutelné, v tom se asi všichni shodnou, otázkou zůstává, jak stárnout co nejpříjemněji - tedy udržet si soběstačnost, schopnost pohybu a svěžest myšlení. A právě jóga se svým jemným a citlivým přístupem dává příležitost změnit váš život k lepšímu, i když nemáme pražádné předchozí zkušenosti.

Vinyasa flow  - Dynamičtější tempo především zahřívá tělo a pomáhá v něm rozproudit teplo. Díky prohřátí těla  a následnému pocení dochází k lepšímu vylučování toxinů z těla. Aerobnější styl pomáhá k hubnutí, svaly jsou při pravidelném praktikování nejen pružnější, ale i silnější. Dech je zde základem, od kterého se odvíjí pohyb a přechody z pozice do pozice jsou sladěny s dechem a jeho jednotlivými fázemi. Vinyasa často využívá dechu Udždžají další pránajámické techniky.

 

Kondiční cvičení s pomůckami - Cviční pro všechny. Jde o komplexní cvičení pro posílení svalů, pevnost a  flexibilitu kloubů, udržení stability a mobility páteře, posílení středu těla (Core). Není to pouze statické cvičení i při tomto cvičení se zapotíte.


❈ Pro začátečníky i pokročilé

Power Jóga kde jsou ásany vysvětleny a přesně navedeny, aby jste se cítili příjemně v každé pozici. Pomalým plynutím rozhýbeme celé tělo a uklidníme mysl.

 

❈ Pro pokročilé

Vinyasa flow  jde o dynamičtější jógu kde je dobré znát ásany, neboť přechody z jedné ásany do druhé jsou plynulé podle dechu. Každá ásana jde plynule na nádech a výdech. Není prostor na vysvětlování pozic.

Pro všechny

Kondiční cvičení s pomůckami posílení těla při využití balančních podložek, pěnových válců, therabendu,  odporové gumy, kettlebelly a mnoho dalšího.

Lekce

ceny lekcí a kurzů

Vinyasa flow (kreativní jóga)

60 min                                                                                                                                150,- Kč


Jóga - zdravá záda

60 min                                                                                                                             120,- Kč                                                                                                                        


Kondičně zdravotní cvičení

60 min                                                                                                                          120,- Kč


Kurzovné 10 lekcí (pouze jóga zdravá záda a kondiční cvičení)                            1.000,- Kč


Jóga a kondiční cvičení pro zdraví.